Zelená domácnostiam: Získajte dotáciu na obnoviteľné zdroje energie s EZOS!

30.04.2024

Inovovaný informačný systém je opäť v prevádzke! Máte záujem o zníženie energetických nákladov a šetrnejší prístup k životnému prostrediu? V tom prípade je pre vás ideálny projekt Zelená domácnostiam! Slovenská inovačná a energetická agentúra (SIEA) opäť spustila informačný systém na registráciu žiadostí o poukážky.

Prečo si vybrať EZOS?

  • Jednoduché podanie žiadosti: Vďaka vylepšenému systému je podanie žiadosti o poukážku rýchle a bezproblémové. Už nemusíte uvádzať konkrétny typ zariadenia, stačí si zvoliť druh a inštalovaný výkon.
  • Dlhší čas na výber zariadenia: Na rozdiel od minulosti máte teraz dostatok času na to, aby ste si vybrali pre váš domov to najvhodnejšie zariadenie na využívanie obnoviteľných zdrojov energie.
  • Skúsený partner: EZOS vám pomôže s celým procesom od výberu zariadenia až po podanie žiadosti o poukážku a jej preplatenie. Máme bohaté skúsenosti s projektom Zelená domácnostiam a radi vám poradíme so všetkým, čo potrebujete vedieť.
  • Dostatok financií: V projekte je do roku 2029 vyčlenených 151,6 milióna eur na podporu zariadení na využívanie obnoviteľných zdrojov energie.
  • Žiadne poplatky: Za naše služby neplatíte žiadne poplatky.

Neváhajte a kontaktujte nás už dnes!

Zelená domácnostiam s EZOS: Pre váš komfortný a ekologický domov!